Strona główna  /  Wycieczki  /  Butelka filtrująca ÖKO

Butelka filtrująca ÖKO

Butelka filtrująca ÖKO

Trasa:
Data: Array
Uczestnicy:

 

Marka ÖKO stworzyła wyrób, jaki wspaniale wpisuje się w filozofię Eko Life. Na pewno przyda się w czasie turystycznych wycieczek, trekkingów czy wymagających wypraw w tereny niedostępne.

 

Butelki filtrujące zostały zrobione po to aby każdy kto dba o swoje zdrowie i naturalne środowisko miał dostęp do czystej wody wszędzie tam gdzie tylko jej zapragnie !

Butelki wyprodukowano z materiałów nie zawierających BPA. Surowiec z którego są wykonane jak również same butelki uzyskały pozytywną opinię SGS. Surowiec jest dopuszczony do kontaktu z żywnością oraz wodą przez FDA co zapewnia najlepszą jakość wyrobu gwarantując najwyższe bezpieczeństwo używania.

Każda butelka pozostała zaopatrzona w filtr startowy Poziom 2.

Poziom 1: filtr bazujący na węglu przeznaczony do skutecznego usuwania chloru, przykrego smaku i zapachu z wody płynącej w kranie.

Poziom 2: filtr odkryty przez NASA i w początkowym przebiegu przeznaczony do użytku system Upstream Valve po to aby jeszcze płynniej wykonywać proces filtracji. Proces Upstream Valve zapewnia bezproblemowy przepływ cieczy regulując ciśnienie wewnątrz butelki. Filtr który jest elementem systemu jest pokryty jonami srebra co pozwoliło na efektywną eliminację bakterii znajdujących się w wodzie. Pory o wielkości 2 micronów skutecznie zatrzymują każde zanieczyszczenia - proces filtracji wspomaga się electro absorpcją, która efektywnie zmniejsza przepustowość filtra do 1 microna.

Filtry Poziom 2 ÖKO usuwają z wody nie tylko nieprzyjemny zapach oraz smak, chlor lecz także - w głównej mierze ciężkie metale oraz groźne bakterie pałeczkę e-coli, pierwotniaki cryptosporidium, gardia lamblia na poziomie 99,9997 % co zapewnia korzystanie ze źródeł wody nie tylko w mieszkaniu lecz także w plenerze.

Filtr Poziom 2 będziesz mógł stosować w każdym miejscu, w jakim jesteś. Przefiltrujesz wodę z kranu, rzeki, jeziora... jednak źródło wody wybieraj rozważnie - unikaj zbiorników z bardzo zanieczyszczoną wodą.

Filtr, przy normalnym użytkowaniu jest w stanie przefiltrować ok 400 litrów wody.

 

Kup w sklepie

Butelka filtrujaca wodę


Zobacz wszystkie zdjęcia z wycieczki!Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne