Strona główna  /  Wycieczki  /  ZAMBERLAN Buty BALTORO RR

ZAMBERLAN Buty BALTORO RR

ZAMBERLAN Buty BALTORO RR

Trasa:
Data: Array
Uczestnicy:

 

Klasyczne połączenie nowoczesności z klasyką - wytworzone w całości ze skóry buty dla najbardziej wymagających użytkowników.

 

Baltoro to buty, które łączą w sobie najnowsze techniczne osiągnięcia z prawdziwą tradycją. Stworzone we Włoszech, z najwyższej jakości skór, w technologii pozwalającej zminimalizować ilość przeszyć cholewy. Zaprojektowane dla zaawansowanych i wymagających użytkowników stawiających na bez-membranową klasykę. Wspaniale będą pełnić swoją funkcję w czasie trekkingu w wyższych partiach gór, zarówno mroźną zimą, a także gorącym okresem letnim. Towarzyszyć Ci mogą w czasie niezliczonych turystycznych wędrówek- ale nigdy nie przesłonią prawdziwej idei wyjazdu; już po pierwszych krokach bowiem zapomnisz, że masz je na stopach. Niezrównana wygoda i komfort to ich podstawowe właściwości.

Skuteczną ochronę przed wilgocią stanowi gruba, skóra licowa, jaką poddano także procesowi impregnacji HYDROBLOC®. Zintegrowany język, formowany w opatentowanej technologii FWS, nie dopuści do wnętrza błota, śniegu czy kurzu. Podszewkę, w celu zwiększenia trwałości a także wygody, zróżnicowano: w tylnej części wnętrza buta wykorzystano wytrzymałą i miękką w dotyku skórę naturalną, natomiast w przedniej części, w sąsiedztwie palców, wykorzystano nową wyściółkę firmy Cambrelle®. Dzięki swojej strukturze, poprawia ona cyrkulacje powietrza a także ułatwia utrzymanie stopy w komforcie przez odprowadzanie nadmiaru wilgoci.

Użycie skóry zarówno od strony zewnętrznej a także wewnątrz buta, pozwoliło na niestosowanie dodatkowej membrany, dlatego, przy zachowaniu najlepszej odporności na wodę nie ograniczono w żaden sposób oddychania.

Wysoka cholewka dobrze trzyma kostkę, chroniąc ją przed skręceniem w czasie marszu w terenie wymagającym, a łagodnie obniżony profil z tyłu „kołnierza” zwiększa wygodę i komfort - ścięgno Achillesa nie jest bowiem nadmiernie uciskane na żadnym etapie przetaczania stopy. Podeszwa Zamberlan® Vibram® 3D zapewnia bardzo dobre czucie terenu, przy rewelacyjnej przyczepności a także podniesionej wytrzymałości na zużycie. Użyty system tłumienia drgań ZSC wyśmienicie się spisuje w ciężkim terenie, nawet przy bardzo ciężkim bagażu niesionym na plecach.

Cechy:

 

    Krój: wysokie
    Cholewka: Naturalna licowana skóra 2,6 mm
    Podszewka: Skóra naturalna / Cambrelle
    Śródpodeszwa: Zamberlan Flex GT
    Podeszwa: Zamberlan Vibram 3D
 

Buty ZAMBERLAN
 


Zobacz wszystkie zdjęcia z wycieczki!Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne