Strona główna  /  Wycieczki  /  ZAMBERLAN Buty damskie TORRE GT RR LADY

ZAMBERLAN Buty damskie TORRE GT RR LADY

ZAMBERLAN Buty damskie TORRE GT RR LADY

Trasa:
Data: Array
Uczestnicy:

 

Buty damskie stworzone z myślą o najwybitniej wymagających użytkownikach, którzy wybierają się na lodowce i w wyższe, alpejskie partie szczytowe.

 

W tych butach dotrzesz w najwyższe partie gór w alpach bez zmartwienia o to, że mogłyby Cię zawieść. Cholewka została stworzona z jednego kawałka najlepszej jakości skóry naturalnej ze wstawkami z super wytrzymałej Cordur-y®. Skórę oprócz tego poddano procesowi impregnacji HYDROBLOC®, by osiągnąć jak najlepszą wytrzymałość oraz wodoodporność. Całości dopełnia odporna na wodę membrana Gore-Tex, która zapewnia, że nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach Twoje stopy będą suche. Membrana sprawia, że nagromadzona w czasie wysiłku wilgoć swobodnie zostaje odprowadzona na zewnątrz.

Użyte w nich wzmocnienia gumowe Rubber Reinforcement System nie tylko chronią przed uderzeniami o bryły lodu, ale również pozwolą zachować nadany butom kształt przez cały czas używania. Wysoko sięgająca cholewka rewelacyjnie trzyma kostkę, ochraniając ją przed skręceniem w czasie poruszania w trudnym terenie. Wkładka wewnętrzna jest uformowana anatomicznie, co znacznie zwiększa komfort w czasie ruchu. Warstwa górna pokryta jest szybkoschnącym materiałem, natomiast małe pory umożliwiają szybkie odprowadzenie wilgoci. Zastosowany system tłumienia drgań ZSC dba o to, by zmniejszyć do minimum przenoszone obciążenia przez Twoje stawy – nawet z pełnym obciążeniem na plecach.

Użyta podeszwa Vibram® Teton+ Zamberlan® P.C.S. umożliwia wpięcie raków automatycznych, w każdej wymagającej tego sytuacji. Opatentowany bieżnik Vibram® Carrarmato proponuje fantastyczną przyczepność w każdym kierunku, a także idealnie pracuje zarówno w czasie podchodzenia, a także w czasie schodzenia ze stoku.

 

Kup w sklepie

ZAMBERLAN Buty damskie TORRE GT RR LADY


Zobacz wszystkie zdjęcia z wycieczki!Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne